Urodziny dziecka w świecie robotów

balony urodzinowe

Dlaczego warto zorganizować urodziny dziecka w Twój Robot?

Od wielu lat zapraszamy dzieci do świata robotyki. To niezwykłe miejsce, w którym zabawa łączy się z nauką m.in. programowania. Urodziny to doskonały moment, w którym możesz pokazać swojemu dziecku, na czym polega magia budowania robotów. Być może własnoręcznie złożony łazik marsjański będzie początkiem nowej pasji? Zapewniamy Cię, że na urodzinach z robotyką będzie:

 • zero nudy,
 • mnóstwo radości,
 • bezpiecznie.

Jaki temat przewodni urodzin z robotyką w tle możesz wybrać?

Wszystko zależy od tego, co aktualnie jest pasją Twojej pociechy. Dlatego najlepiej postąpisz, jeśli zapytasz dziecko, czy urodziny w Twój Robot będą spełnieniem jego oczekiwań.

Wśród oferowanych motywów przyjęcia możesz mu zaproponować:

 • Minecraft – gra, którą uwielbiają  wszyscy nastolatkowie, a zwłaszcza chłopcy,
 • AngryBirds – czyli zabawa na całego dla kilkulatków,
 • Gwiezdne Wojny – kultowe dla wielu pokoleń,
 • Football – specjalnie dla miłośników piłki i boiska,
 • Zawody SUMO Robotów – prawdziwa wisienka na torcie dla miłośników robotyki i programowania.

Jak organizujemy urodziny dziecka w Twój Robot?

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu uczestników przyjęcia. Dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy gotowe scenariusze, które punkt po punkcie bawią i uczą jednocześnie. Nad ich realizacją czuwają animatorzy. W pakiecie urodzinowym gwarantujemy:

 • od 2 do 3 godzin atrakcji z klockami LEGO,
 • wystrój sali zgodny z wybranym tematem przewodnim imprezy,
 • opiekę i bezpieczne warunki w pomieszczeniu.

Na wstępie wprowadzamy jubilata oraz jego gości w świat, który będą kreować. Następnie przystępują oni do pracy zespołowej, której celem jest zbudowanie robota. Ważnym elementem tego projektu jest programowanie, czyli kodowanie w specjalnym interfejsie. Jest on przygotowany z myślą o tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z robotyką. Jego największą zaletą jest intuicyjność. Potem pozostaje tylko zabawa zbudowanymi pojazdami lub postaciami.

Urodziny dziecka w Kaliszu, Piasecznie i innych polskich miastach

Działamy na terenie całego kraju i dbamy o to, by placówki Twój Robot były obecne w różnych lokalizacjach. Oferta dotyczy dużych miast typu Warszawa, Zielona Góra oraz mniejszych np. Kalisz, Piaseczno itp. Możliwość zarezerwowania sali w danej miejscowości sprawdzisz, kontaktując się z nami. Chętnie pomożemy Ci w organizacji urodzin dziecka. W przystępny sposób pokażemy małym gościom, czym jest robotyka i programowanie.

Podsumowanie

Po każdych urodzinach zbieramy opinie na temat zadowolenia uczestników. Na tej podstawie na bieżąco doskonalimy dostępną na stronie Twój Robot ofertę. Do tej pory prawie 97% osób oceniło nasze starania na wysokim poziomie. Jeśli chcesz przekonać się o tym samodzielnie, zapraszamy – zadzwoń i zarezerwuj termin przyjęcia już dzisiaj!