Startujemy półkolonie z robotami w województwach: podkarpackie i małopolskie!

Półkolonie dla dzieci 2022 nowe miasta!

W 2022 w związku z dużym zainteresowaniem półkoloniami postanowiliśmy rozszerzyć nasze działania na 2 nowe województwa! Można nas będzie spotkać w wakacje na półkoloniach dla dzieci w miastach: Dębica, Gorlice, Jarosław, Krosno, Mielec, Nowy Sącz, Oświęcim, Przemyśl, Rzeszów, Sanok, Tarnów i Wadowice.

Program półkolonii dla dzieci

Nasze wakacyjne półkolonie to różne bloki tematyczne, podczas których dzieci zaangażują się w ciekawe zajęcia! W programie między innymi:

🔹Budowanie i programowanie robotów LEGO.

🔹Budowanie robotów w świecie MINECRAFT oraz zbieranie surowców.

🔹Kursy grafiki komputerowej lub pisania stron internetowych.

🔹Zajęcia sportowe na świeżym powietrzu – rozruch w stylu zabaw szpiegowskich i każdego dnia 1-2 godziny!

🔹Tworzenie kreatywnych filmów w świecie TikToka.

Między blokami tematycznymi dzieci zjedzą pyszny obiad, a po aktywnym dniu czeka je słodka niespodzianka👌.

Jak wygląda każdy dzień półkolonii?

W każdym z miast: Dębica, Gorlice, Jarosław, Krosno, Mielec, Nowy Sącz, Oświęcim, Przemyśl, Rzeszów, Sanok, Tarnów i Wadowice organizujemy minimum jeden turnus półkolonii! Każdy turnus to 5 dni wspólnych zabaw i warsztatów. Jak widać na poniższym obrazku każdy dzień półkolonii dla dzieci to warsztaty w ramach 2 bloków tematycznych. 1 blok tematyczny to robotyka i warsztaty komputerowe. Następnie dzieci mają obiad, aby uzupełnić siły. 2 etap dnia to zabawy sportowe i zajęcia Tik-Tokowe. Chcemy, aby dzieci nie tylko były odbiorcami popularnych portali społecznościowych, ale także kreatorami ciekawych treści! Na koniec dla każdego słodka niespodzianka. Ważne, że jedna grupa zaczyna najpierw blokiem robotycznym, a druga blokiem sportowym- popołudniu jest wymiana 🙂

Cena i terminy półkolonii dla dzieci

W każdym z wymienionych miast przygotowaliśmy minimum jeden turnus półkolonii, poniżej lista z terminami:

 • Dębica półkolonie 11-15.07.22
 • Gorlice półkolonie 18-22.07.22
 • Jarosław półkolonie 8-12.08.22
 • Krosno półkolonie 25-29.07.22
 • Mielec półkolonie 18-22.07.22
 • Nowy Sącz półkolonie 11-15.07.22
 • Oświęcim półkolonie 25-29.07.22
 • Przemyśl półkolonie 8-12.08.22
 • Rzeszów półkolonie 27.06-01.07 i 04-08.07.22
 • Sanok półkolonie 1-5.08.22
 • Tarnów półkolonie 27.06-01.07 i 04-08.07.22
 • Wadowice półkolonie 1-5.08.22

Natomiast cena półkolonii dla dzieci w standardzie wynosi 950zł natomiast przy promocji do 26 kwietnia to tylko 720zł od osoby. Dodatkowo mamy promocje dla dzieci, które zapisują się w grupach na półkolonie, bo wtedy każdy uczestnik ma dodatkowo 50zł taniej półkolonie.

Gdzie można się zapisać na półkolonie do wybranego miasta?

Można tego dokonać telefoniczne pod numerem 882-775-479 lub wejść na stronę główną półkolonii. Można też zapisać poprzez wejście na stronę poszczególnego miasta, poniżej można wybrać stronę danego miasta:

półkolonie Dębica, półkolonie Gorlice, półkolonie Jarosław, półkolonie Krosnopółkolonie Mielecpółkolonie Nowy Sącz, półkolonie Oświęcim, półkolonie Przemyśl, półkolonie Rzeszów, półkolonie Sanok, półkolonie Tarnów i półkolonie Wadowice

Dlaczego warto?

To normalne, że podczas wakacji chcemy dzieciom zapewnić ciekawy wypoczynek i fajne atrakcje. Część z dzieci wyjedzie na kolonie lub pojedzie do dziadków, a część spędzi je także w mieście. Czas spędzony w mieście może być ciekawy, bo ofert lata w mieście jest coraz więcej.

Jedną z takich ofert jest nasza oferta po to, aby dzieci miały fajnie spędzone wakacje w mieście. Zależy nam na tym, aby się czegoś nauczyły, ale też aby spędziły czas na świeżym powietrzu. Co istotne to także półkolonie dla dziewczynek, bo one także lubią programować i zabawy filmowe. Ponadto półkolonie przygotowane są dla 2 grup wiekowych, bo chcemy aby każdy mógł fajnie spędzić wakacje. Grupa młodsza i starsza ma te same warsztaty, ale inny poziom trudności. Dzieci młodsze programują raczej na tabletach i w scratch, a dzieci starsze na komputerach i w języku python. Dodatkowo różnicujemy też poziom trudności innych zajęć i grupa młodsza ma więcej konstrukcyjnych, a grupa starsza komputerowych.

Zapraszamy do skorzystania oferty i zapewnienia dzieciom świetnych wakacji!