Półkolonie w Warszawie z robotami

Robotyka, programowanie i LEGO – czyli wakacyjna cyberprzygoda

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o naszym przedsięwzięciu, to najwyższa pora, by przekonać się o jego zaletach. Do końca sierpnia organizujemy wypoczynek dla pięciolatków i uczniów szkoły podstawowej. Zobacz i wybierz odpowiedni wariant półkolonii w Warszawie dla dziecka w wieku:

 • od 5 do 8 lat – przygoda z robotyką na wesoło z zestawem BOOST,
 • od 8 do 12 lat – nauka programowania w środowisku Minecraft,
 • od 8 do 13 lat – zaawansowana robotyka z LEGO Mindstorms EV3.

Nasi instruktorzy i animatorzy uczą oraz inspirują do zabaw z użyciem wyobraźni. Ich rola polega na zachęcaniu do działania i wspieraniu dziecięcych inicjatyw. W ten sposób rodzą się najlepsze projekty, które można obejrzeć na naszej stronie oraz na FB.

W Twój Robot wspólnie budujemy z klocków LEGO różne mechanizmy, które „ożywiamy” za pomocą jednostki sterującej. Tym sposobem podopieczni zdobywają praktyczne umiejętności z zakresu robotyki.

Półkolonie dla dzieci w Warszawie pod nadzorem MEN

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że obawiasz się o bezpieczeństwo swojej córki lub syna. Dlatego, jako placówka edukacyjna, dbamy o przestrzeganie obowiązujących zasad higieny. W pomieszczeniach, w których odbywają się zajęcia w ramach półkolonii letnich, stosujemy się do wytycznych:

 • Ministerstwa Edukacji Narodowej,
 • Głównego Inspektoratu Sanitarnego,
 • Ministerstwa Zdrowia.

W praktyce oznacza to, że w budynku pracuje maksymalnie 6 zespołów trzyosobowych, w tym opiekuni. Poza tym na wyposażeniu każdej sali znajdują się niezbędne środki do dezynfekcji rąk. Wszystkie blaty, sprzęt komputerowy, klocki itp. podlegają obowiązkowemu odkażaniu za pomocą specjalnych płynów. Dodatkowo uczymy dzieci jak prawidłowo myć dłonie oraz zakładać i zdejmować maseczki ochronne.

Na półkoloniach letnich w Twój Robot zapewniamy:

 • pełne bezpieczeństwo,
 • małe grupy,
 • profesjonalną opiekę,
 • wyżywienie,
 • mnóstwo atrakcji.

Jako organizator letniego wypoczynku podlegamy nadzorowi Kuratorium Oświaty.

Wakacje z robotyką, Minecraftem i naukowymi eksperymentami

Staramy się, aby każdy dzień spędzony na półkoloniach był dla dzieci fascynujący. Czas ten dzielony jest pomiędzy naukę i zabawę w salach oraz na świeżym powietrzu. Przeprowadzamy doświadczenia z pogranicza fizyki i chemii. Ponadto organizujemy gry zespołowe w lubianym przez uczniów Minecraftowym świecie.

Podsumowując

Mamy nadzieję, że Twoje dziecko z wypiekami na twarzy oczekuje spotkania z przygodą w Twój Robot. Gwarantujemy, że poziom tych pozytywnych emocji wzrośnie w trakcie warsztatów robotyki. Pozwól swojemu maluchowi rozwinąć skrzydła wyobraźni i wzmocnić poczucie własnej wartości. Zapraszamy na półkolonie letnie na terenie Warszawy!