Ostatnia szansa na półkolonie z robotyką i Minecraft!

minecraft na telefonie

Zastanawiasz się, czy są jeszcze wolne miejsca na półkoloniach dla dzieci w Warszawie czy Lublinie? Szukasz inspiracji na ciekawe zajęcia w sierpniu? Zapoznaj się z naszymi propozycjami! Gwarantujemy, że czas w Twój Robot upłynie Twoim dzieciom zdecydowanie szybciej niż w domu. Przekonaj się i sprawdź, czy jesteśmy w Twoim mieście.

Kursy młodego informatyka w Gryfinie, Łowiczu i Koszalinie

Zaufaj ekspertom, którzy:

  • zainspirują go do samodzielnego stworzenia gry,
  • pokażą jak „postawić” własną stronę internetową,
  • nauczą podstaw języka C++.

Wszystko to bez ocen i cienia niezdrowej rywalizacji. W Twój Robot na każdym kroku obowiązują zasady fair play. Półkolonie letnie w naszym wydaniu będą dobrym początkiem dla dalszego rozwoju Twojej pociechy.

Półkolonie dla sześciolatka – czyli robotyka na wypasie

Często słyszymy pytanie, czy „taki maluch” może przyjść na zajęcia z robotyki? Drodzy Rodzice, to najlepszy wiek, by zacząć przygodę z konstruowaniem i programowaniem LEGO. Kilkulatki są wręcz pożeraczami wiedzy i nie kryją entuzjazmu, który wykazują w trakcie zabaw z robotami. Jedyny warunek, które muszą spełniać te konstrukcje, to być FAJNE. U nas Twój syn lub córka zbuduje pojazd napędzany… marchewką. Poza tym z pomocą zestawu LEGO Boost zmontuje wraz z innymi dziećmi prawdziwe Angry Birds’y, które następnie stoczą bitwę. Pobawimy się również w polowanie na Pokemony. To wyzwanie pomoże zrozumieć nawet pięciolatkowi jak działają własnoręcznie złożone roboty-pokebole. Mamy jeszcze wolne miejsca na te półkolonie letnie w Koninie, Bolesławcu oraz w Warszawie.

Kolonie Robo-Minecraft

Uważasz, że sześcienny świat nazbyt pochłania uwagę zarówno ośmio-, jak i dwunastolatków? Nic dziwnego, to bardzo ciekawa gra, która rozwija kreatywność. Z doświadczenia wiemy, że większość miłośników Minecrafta z chęcią uczy się programowania w tym środowisku. Zapytasz jak to zrobić? Nic prostszego, potrzebna jest spora dawka samodzielności i szczypta inspiracji. Takie podejście daje najlepsze rezultaty, gdyż młody twórca odczuwa samospełnienie się. To solidna podstawa, która otwiera nowe możliwości przed Twoją pociechą. Poznaje ona, czym jest robotyka oraz praca zespołowa. W ciągu tych pięciu niesamowitych dni spędzonych na półkoloniach Twoje dziecko zrozumie, że nauka może być przyjemna. Dowie się także, dlaczego roboty odgrywają tak dużą rolę w naszym życiu codziennym.

Podsumowanie

Rodzicu, jeśli nie masz pewności czy półkolonie letnie w Twój Robot są dostępne w mieście, w którym mieszkasz, to zadzwoń do nas. Na tę chwilę możesz zapisać dziecko na zajęcia wakacyjne m.in. w Bolesławcu, Gryfinie, Koninie, Koszalinie i Łowiczu. Zapraszamy na kursy młodego informatyka z programowaniem i robotykę na wypasie w sierpniu 2020!