Twój robot
Wadowice

Kursy robotyka i programowanie dla dzieci w mieście Wadowice. Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci 2022/2023.

29 sierpnia 2022 o 08:58

Kursy programowania dla dzieci z wykorzystaniem robotów LEGO w Wadowicach! Ciekawe zajęcia pozalekcyjne w mieście Wadowice.

Szukasz inspiracji na zajęcia dodatkowe dla dzieci? Świetnym pomysłem może okazać się kurs programowania i robotyki. To inwestycja w przyszłość Twojego dziecka. Umiejętność kodowania, obycie z innowacyjnymi technologiami i zdolność posługiwania się komputerem czy tabletem – to wszystko stanowi milowy krok w zawodowym rozwoju młodego programisty. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty!

Zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w Wadowicach – jak wyglądają kursy robotyki i programowania dla dzieci w mieście Wadowice?

A zatem zajęcia dodatkowe z robotyki i programowania dla dzieci dzielą się na 3 główne części:

 • najpierw budujemy konstrukcję z zestawów robotów LEGO INVENTOR,
 • następnie przechodzimy do tworzenia algorytmu i pisania programu w danym języku ( scratch lub python),
 • a na koniec zostaje dobra zabawa i wykonanie misji ze zbudowanym i zaprogramowanym przez siebie robotem!

W jakim w wieku można uczestniczyć w zajęciach z robotyki i programowania? Kogo zapraszamy na nasze zajęcia dodatkowe w Wadowicach?

Zajęcia pozalekcyjne w Wadowicach są skierowane dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Dlatego, też zapraszamy na nasze kursy z robotyki i programowania wszystkie dzieci, które maja 5, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 13 i 14 lat!

Zajęcia dla dzieci z robotyki i programowania w Wadowicach skierowane są dla dziewczynek i chłopców!

Jeżeli nie wiesz, czy Twoje dziecko pokocha robotkę lego i programowanie, to sprawdź to na naszych bezpłatnych lekcjach próbnych w Wadowicach!

Gdzie i kiedy można przyjść na bezpłatną lekcję próbną z robotyki i programowania w Wadowicach?

Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej, ul. Sienkiewicza 9

Terminy i godziny:

17 września 2022 r. 

 • 9.00-10.00, 12.00-13.00 Programowanie z robotami Inventor- Scratch 5-8 lat
 • 10.30-11.30 Programowanie z robotami Inventor- Python 9-14 lat

 

W jaki sposób zapisać dziecko na kurs programowania i robotyki w mieście Wadowice?

Osoby, które jeszcze nie są pewne zapraszamy na lekcje próbne, które odbywają się we wrześniu. Osoby, które już wiedzą, że ich dzieciaki pokochają robotykę i programowanie zapraszamy na naszą stronę  : Wadowice – kursy dla dzieci, gdzie w bardzo wygodny sposób można zapisać się przez formularz.  Istnieje także opcja zapisu telefonicznego: 600 380 780.

Robotyka i programowanie Wadowice. Nowe zajęcia dla dzieci w mieście. Gdzie i kiedy odbywają się kursy i zajęcia z robotyki dla dzieci?

Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej, ul. Sienkiewicza 9

Termin: soboty, od 1 października do 27 maja, 14 spotkań- średnio widzimy się 2 razy w miesiącu (podczas świąt czy ferii zimowych może to być jedno spotkanie). Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne, podczas których budujemy jeden projekt robota. Każde spotkanie to nowy projekt robota i nowy program! 

Godziny:

 • 9.00-10.30 Programowanie z robotami Inventor- Scratch 5-8 lat
 • 10.45-12.15  Programowanie z robotami Inventor- Python 9-14 lat

Dwa poziomy: podstawowy i zaawansowany

Pomożemy wybrać odpowiedni poziom dla Twojego dziecka!

Zadzwoń i dowiedz się więcej:  600 380 780

Ile kosztują kursy roczne z robotyki i programowania w Wadowicach? Cena za nowe zajęcia pozalekcyjne w mieście.

Koszt kursu rocznego to 1050zł w przypadku płatności jednorazowej.

Istnieje możliwość płatności miesięcznej i półrocznej.

 • Miesięczna: 145zł x8
 • Półroczna: 550 zł x2

Przy zapisach do 31 sierpnia mamy specjalną promocję 100zł mniej na kurs, a do 9 września 50zł mniej!

Czego uczą się dzieci na kursach robotyki i programowania w Wadowicach? Czy warto zapisać dziecko na zajęcia pozalekcyjne z programowania?

W czym tkwi fenomen programowania dla dzieci? Nie da się ukryć, że kursy tego typu cieszą się dużą popularnością, a to dlatego, że łączą w sobie zabawę klockami lego, roboty budowane przez małych uczestników oraz kodowanie, dzięki któremu konstrukcje wykonują konkretne czynności i zadania! To świetna frajda dla uczniów szkół podstawowych, a nawet przedszkolaków. Robotyka dla dzieci wiąże się z wieloma korzyściami. Wśród nich warto wspomnieć o rozwoju:

 • logicznego myślenia – podczas zajęć kursanci planują i projektują, analizują oraz przewidują konsekwencje swoich działań, muszą zatem wspiąć się na wyżyny myślenia przyczynowo-skutkowego, a to zaprocentuje w przyszłości – choćby podczas lekcji przedmiotów ścisłych w szkole,
 • kreatywności – dzieci wykorzystując klocki lego, tworzą własne roboty, których konstrukcja jest każdorazowo indywidualnie projektowana przez małych programistów. Muszą oni wykazać się dużą pomysłowością, aby zaplanować sposób poruszania się swoich budowli oraz zadania, jakie mają one wykonywać,
 • umiejętności manualnych – budowanie z lego to nie tylko zabawa. Drobne elementy trzeba ze sobą odpowiednio połączyć, a to wymaga niemałych zdolności motorycznych. Dzieci ćwiczą sprawność swoich dłoni, co skutkuje ładniejszym stylem pisania oraz precyzją w rysowaniu,
 • koncentracji – skupienie uwagi to w dzisiejszych czasach niezwykle ważna umiejętność zakłócana mnogością bodźców zewnętrznych, gadżetami elektronicznymi i sensorycznymi. Kurs robotyki zmusza małych uczestników do skoncentrowania.

Jak widać, kurs programowania dla dzieci uczy nie tylko kodowania, lecz także wpływa na wszechstronny rozwój dziecka.

Zapisz swoje dziecko na zajęcia z robotyki Wadowice!

Więcej informacji: 600 380 780 lub Wadowice – kursy dla dzieci