Twój robot
Środa Wielkopolska

Półkolonie dla dzieci Środa Wielkopolska – lato w mieście 2022

28 kwietnia 2022 o 15:40

Wakacje coraz bliżej! Szukasz kreatywnych półkolonii z wieloma atrakcjami dla Twojego dziecka? To oznacza, że jesteś w dobrym miejscu i o dobrym czasie. TwójRobot.pl radzi, jak kreatywnie spędzić czas z dziećmi podczas wakacji w mieście. 

 

 

Nasze wakacyjne półkolonie to różne bloki tematyczne, podczas których dzieci zaangażują się w ciekawe zajęcia dla dzieci w wieku 5-14lat

 

W programie między innymi:

🔹budowanie i programowanie LEGO robotów 

🔹warsztaty MINECRAFT 

🔹kursy grafiki komputerowej

🔹zajęcia sportowo-animacyjne 

🔹tworzenie kreatywnych filmów w świecie TikToka

Jak wygląda dzień podczas wakacyjnych półkolonii dla dzieci?

Kreatywnie, bezpiecznie, aktywnie i z szeregiem atrakcji! 

🔹rozpoczynamy od zajęć z budowania i programowania robotów. Pierwszego dnia zbudujemy roboty w świecie Minecraft! Każdy zespół będzie miał za zadanie zbudować robo-transporter, którego zadaniem będzie zebrać jak najwięcej surowców!

🔹czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub mamy warsztaty w świecie Minecraft- w zależności od danego dnia.

w przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową.

🔹po obiedzie czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu.

🔹ostatni blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów.

🔹niespodzianka w postaci słodkiej przekąski

Terminy i ceny- półkolonie dla dzieci w Środzie Wielkopolskiej

  • 25-29.07.2022

Regularna cena półkolonii letnich to 950 zł, natomiast do 6 maja obowiązuje PROMOCYJNA CENA – 730 zł. 

Dodatkową mamy stałą promocję przy zapisie grupowym! Każda osoba zapisana z kolegą/ koleżanką/ rodzeństwem dostaje zniżkę – 50zł na każde dziecko.

Półkolonie Środa Wielkopolska – jak się zapisać?

Zachęcamy do skorzystania z naszej strony głównej półkolonii.  Znajduje się tam wiele przydatnych informacji i szczegóły na temat półkolonii w Środzie Wielkopolskiej.  Można również zadzwonić do nas. Numer telefonu to:  660-411-116, chętnie udzielimy Państwu szczegółów dotyczących półkolonii 🙂

Zapraszamy na nasze robotyczne lato w mieście Środa Wielkopolska!

 

Sprawdź co mówią o nas rodzice 🙂