Twój robot
Sochaczew

Półkolonie letnie z robotami 2021!

2 marca 2020 o 11:11

Nie pozwól na nudę w wakacje!
WRESZCIE RAZEM Z RÓWIEŚNIKAMI !!!

Wakacje coraz bliżej. Wszyscy powoli myślimy jak zaplanować je naszym pociechom wakacje, zastanawiamy się czego po roku spędzonym w domu najbardziej będą potrzebować. Mamy do wyboru oferty obozów i kolonii, istnieje duża szansa, że będzie zgoda na taką formę wypoczynku, ale pewności nie mamy. Dzieci mogą ten czas spędzić także z dziadkami, jest to wygodne rozwiązanie, tylko to będzie kolejny czas spędzony z dorosłymi.
Dzieci potrzebują obecności rówieśników, potrzebują wspólnej zabawy, grywalizacji, wyzwań, wspólnej nauki. Ten rok to pokazał i coraz częściej mierzymy się z jego konsekwencjami. Dzieci potrzebują poczuć się częścią grupy, potrzebują uczyć się jak być w grupie budować relacje.

Warto uzupełnić plany wakacyjne o czas spędzony w mieście w gronie rówieśników. Półkolonie, to bezpieczne rozwiązanie, czas spędzony w grupie dzieci, pełen atrakcji, wspólnych wyzwań i działań. Ponadto półkolonie to forma wypoczynku wakacyjnego, która mimo obostrzeń była dopuszczalna w ostatnie wakacje oraz ferie zimowe, istnieje pewność, że w te wakacje półkolonie będą mogły się odbywać.

Zapraszamy do zapisów na nasze półkolonie letnie w Sochaczewie!

Do wyboru cztery nowe bloki tematyczne:

Minecraft Minecraft: wyzwania z robotami LEGO Inventor (7-13 lat)

Minecraft: wyzwania z robotami LEGO ev3 (7-13 lat)

Kosmiczne klocki i roboty LEGO (5-10 lat)

Superbohater w świecie LEGO i robotów (5-10 lat)

OPŁATY
Obowiązuje cena podana na stronie w momencie zpisu. Wciągu 7 dni od zapisu i otrzymania potwierdzenia należy wpłacić 200 zł zaliczki, pozostała kwotę najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem się półkolonii.

Zadbaliśmy o Państwa bezpieczeństwo i dajemy gwarancje zwrotu zaliczki, gdy półkolonie się nie odbędą.
Ponadto w przypadku choroby dziecka lub pobytu na kwarantannie będzie można wpłaconą kwotę wykorzystać na inny turnus półkolonii.

NASZE PÓŁKOLONIE TO:

  • Świetna fabuła, moc atrakcji i przygód. Połączenie ROBOTYKI LEGO Boost,EV3 , Inventor oraz LEGO kreatywnego, programowania i ulubionej gry Minecraft.
  •  Całodzienną aktywność przez pięć dni w godzinach 9-16. Warsztaty zgodne z wybranym programem, zabawy na świeżym powietrzu.
  • Wyżywienie (obiad i podwieczorek).
  • Opieka doświadczonej kadry.
  • Bezpieczeństwo. Dostosowanie zajęć do aktualnych zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
  • Półkolonie pod nadzorem Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu
  • Dostosowanie poziomu wiedzy do wieku uczestników.
  • Niewielkie grupy zajęciowe.

Zapisz się już dzisiaj:  https://twojrobot.pl/miasto/sochaczew/polkolonie/#sprawdz-kursy

Gwarantujemy podróż w fascynujący świat nauki, pełen eksperymentów, radości i wspólnych sukcesów. 🙂