Twój robot
Pomiechówek

PÓŁKOLONIE I WARSZTATY DLA DZIECI Z ROBOTAMI I MINECRAFTEM W POMIECHÓWKU! Wakacje 2022

18 maja 2022 o 14:50

Półkolonie letnie 2022 w Pomiechówku, Lato w mieście w Pomiechówku! Wakacje w Pomiechówku!

Rozpoczynamy zapisy: szczegóły 606 299 977 lub ZAPIS półkolonie Pomiechówek
Mamy nowe bloki tematyczne na półkolonie letnie dla dzieci w wakacje 2022!
Wiemy, że program półkolonii ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o ich atrakcyjność, Dlatego na nasze wakacyjne półkolonie przygotowaliśmy DWA bloki tematyczne, podczas których dzieci angażują się w ciekawe zajęcia! W programie między innymi:

🔹Budowa i programowanie robotów z klocków LEGO.

🔹Budowa robotów w świecie MINECRAFT.

🔹Kursy z grafiki komputerowej lub pisania stron internetowych.

🔹Zajęcia sportowe – rozruch w stylu zabaw szpiegowskich, każdego dnia 1-2 godziny!

🔹Tworzenie kreatywnych filmów w świecie Tik Toka.

W przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową. Na koniec po aktywnym dniu będzie czas na słodką niespodziankę!
Przy zapisie pobieramy tylko zaliczkę w wysokości 250zł, a pozostała kwota płatna tuż przed półkoloniami.

Przykładowy dzień – półkolonie w Pomiechówku:

W Pomiechówku organizujemy 2 turnusy półkolonii. Każdy taki turnus to, aż 5 dni wspólnych zabaw i warsztatów. W tym roku każdy dzień półkolonii dla dzieci to warsztaty w ramach 2 bloków tematycznych. Pierwszy blok tematyczny to robotyka i warsztaty komputerowe. Następnie dzieci mają obiad, aby uzupełnić siły. Drugi etap dnia to zabawy sportowe i zajęcia Tik-Tokowe. Pragniemy, aby dzieci nie tylko były odbiorcami popularnych portali społecznościowych, ale także kreatorami interesujących treści! Ważne, że jedna grupa zaczyna najpierw blokiem robotycznym, a druga blokiem sportowym- po południu jest wymiana.

Cena i terminy – półkolonie w Pomiechówku 
W Wyszkowie półkolonie letnie, odbędą się w podanych terminach:

27.06- 1.07.22
8-12.08.2022

Regularna cena półkolonii letnich to 950 zł, natomiast do 23 maja obowiązuje PROMOCYJNA CENA – 690 zł.

Dodatkową mamy stałą promocję przy zapisie grupowym! Każda osoba zapisana z kolegą/ koleżanką/ rodzeństwem dostaje zniżkę – 50zł na nasze półkolonie.

polkolonie-z-roobotami

Jak można dokonać zapisu na półkolonie?
Można tego dokonać na dwa sposoby. Pierwszy sposób to telefon do nas 600-299-977, chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące półkolonii. Drugi sposób to skorzystanie z naszej strony głównej półkolonii. Znajduje się tam wiele przydatnych informacji i szczegóły na temat wypoczynku.

Zapraszamy do skorzystania oferty i zapewnienia dzieciom świetnych wakacji 2022!

Dlaczego warto?

To normalne, że podczas wakacji chcemy dzieciom zapewnić ciekawy wypoczynek i fajne atrakcje. Część z dzieci wyjedzie na kolonie lub pojedzie do dziadków, a część spędzi je także w mieście. Czas spędzony w mieście może być ciekawy, bo ofert lata w mieście jest coraz więcej.

Jedną z takich ofert jest nasza oferta po to, aby dzieci miały fajnie spędzone wakacje w mieście. Zależy nam na tym, aby się czegoś nauczyły, ale też aby spędziły czas na świeżym powietrzu. Co istotne to także półkolonie dla dziewczynek, bo one także lubią programować i zabawy filmowe. Ponadto półkolonie przygotowane są dla 2 grup wiekowych, bo chcemy aby każdy mógł fajnie spędzić wakacje. Grupa młodsza i starsza ma te same warsztaty, ale inny poziom trudności. Dzieci młodsze programują raczej na tabletach i w scratch, a dzieci starsze na komputerach i w języku python. Dodatkowo różnicujemy też poziom trudności innych zajęć i grupa młodsza ma więcej konstrukcyjnych, a grupa starsza komputerowych.