Twój robot
Piotrków Trybunalski

Półkolonie letnie Piotrków Trybunalski – lato w mieście 2022

28 kwietnia 2022 o 14:10

Nowe bloki tematyczne – Półkolonie letnie dla dzieci wakacje 2022!

Wiemy, że program półkolonii ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o ich atrakcyjność, Dlatego na nasze wakacyjne półkolonie przygotowaliśmy DWA bloki tematyczne, podczas których dzieci angażują się w ciekawe zajęcia! W programie między innymi:

🔹Budowa i programowanie robotów z klocków LEGO.

🔹Budowa robotów w świecie MINECRAFT.

🔹Kursy z grafiki komputerowej lub pisania stron internetowych.

🔹Zajęcia sportowe – rozruch w stylu zabaw szpiegowskich, każdego dnia 1-2 godziny!

🔹Tworzenie kreatywnych filmów w świecie Tik Toka.

W przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową. Na koniec po aktywnym dniu będzie czas na słodką niespodziankę!

Przykładowy dzień – półkolonie Piotrków Trybunalski

W Piotrkowie Trybunalskim organizujemy 3 turnusy półkolonii. Każdy taki turnus to, aż 5 dni wspólnych zabaw i warsztatów. W tym roku każdy dzień półkolonii dla dzieci to warsztaty w ramach 2 bloków tematycznych. Pierwszy blok tematyczny to robotyka i warsztaty komputerowe. Następnie dzieci mają obiad, aby uzupełnić siły. Drugi etap dnia to zabawy sportowe i zajęcia Tik-Tokowe. Pragniemy, aby dzieci nie tylko były odbiorcami popularnych portali społecznościowych, ale także kreatorami interesujących treści! Ważne, że jedna grupa zaczyna najpierw blokiem robotycznym, a druga blokiem sportowym- po południu jest wymiana

Cena i terminy – półkolonie Piotrków Trybunalski

W Piotrkowie Trybunalskim półkolonie letnie, odbędą się w podanych terminach: 

  • 11-15.07, 
  • 01-05.08,
  • 16-19.08.

Regularna cena półkolonii letnich to 950 zł, natomiast do 7 czerwca obowiązuje PROMOCYJNA CENA – 795 zł. 

Dodatkową mamy stałą promocję przy zapisie grupowym! Każda osoba zapisana z kolegą/ koleżanką/ rodzeństwem dostaje zniżkę – 50zł na nasze półkolonie. 

 

Jak można dokonać zapisu na półkolonie?

Można tego dokonać na dwa sposoby. Pierwszy sposób to telefon do nas  600-380-780, chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące półkolonii. Drugi sposób to skorzystanie z naszej strony głównej półkolonii. Znajduje się tam wiele przydatnych informacji i szczegóły na temat wypoczynku. 

Zapraszamy do skorzystania oferty i zapewnienia dzieciom świetnych wakacji 2022!