Twój robot
Nowy Dwór Mazowiecki

Zapisy na ZIMOWE FERIE – półkolonie 2022!

4 stycznia 2022 o 15:28

Nie pozwól na nudę w ferie zimowe w Nowym Dworze Mazowieckim!

Ferie zimowe 2022 : Wyzwania z robotami, kreatywnym LEGO i minecraftem!

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal zastanawiasz się, jak Twoje dziecko spędzi ten czas w Nowym Dworze Mazowieckim?

Jeżeli nie masz pomysłu na udany wypoczynek dla Twojego dziecka albo poszukujesz atrakcji, które pozwolą mu na udane ferie zimowe to postaw na kreatywne półkolonie z robotyki, programowania, LEGO i minecrafta.

Ferie zimowe organizowane przez TwójRobot.pl skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Warsztaty są podzielone tematycznie i przybliżają uczestnikom tematy związane z programowaniem oraz robotyką. Każdy dzień to fascynująca przygoda w świecie cyfrowym: minecraft, robotyka, przed nami  także wyzwania konstrukcyjne, sportowe oraz mini kurs fotograficzny!

Podczas naszych półkolonii nie ma miejsca na nudę, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania i świetną zabawę. 

Dzieci potrzebują obecności rówieśników, potrzebują wspólnej zabawy, grywalizacji, wyzwań, wspólnej nauki. Dzieci potrzebują poczuć się częścią grupy, potrzebują uczyć się jak być w grupie budować relacje.

Półkolonie, to bezpieczne rozwiązanie, czas spędzony w grupie dzieci, pełen atrakcji, wspólnych wyzwań i działań. Ponadto półkolonie to forma wypoczynku, która mimo obostrzeń była dopuszczalna w ostatnie wakacje oraz ferie zimowe, istnieje pewność, że w te ferie będą mogły się odbywać.

Zapraszamy do zapisów na nasze ferie zimowe w Nowym Dworze Mazowieckim:

https://twojrobot.pl/miasto/nowy-dwor-mazowiecki/polkolonie/#sprawdz-kursy

OPŁATY
Obowiązuje cena podana na stronie w momencie zapisu. Wciągu 7 dni od zapisu i otrzymania potwierdzenia należy wpłacić 200 zł zaliczki, pozostała kwotę najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem się półkolonii.

Zadbaliśmy o Państwa bezpieczeństwo i dajemy gwarancje zwrotu zaliczki, gdy półkolonie się nie odbędą.
Ponadto w przypadku choroby dziecka lub pobytu na kwarantannie będzie można wpłaconą kwotę wykorzystać na inny turnus lub zajęcia stacjonarne

NASZE PÓŁKOLONIE TO:

  • Świetna fabuła, moc atrakcji i przygód. Połączenie ROBOTYKI LEGO Boost,EV3 , Inventor oraz LEGO kreatywnego, programowania i ulubionej gry Minecraft.
  •  Całodzienną aktywność przez pięć dni w godzinach 08:30-16:30. W
  • Wyżywienie (obiad i podwieczorek).
  • Opieka doświadczonej kadry.
  • Dostosowanie poziomu wiedzy do wieku uczestników.
  • Niewielkie grupy zajęciowe.

Gwarantujemy podróż w fascynujący świat nauki, pełen eksperymentów, radości i wspólnych sukcesów.