Twój robot
Lubin

Półkolonie dla dzieci – ferie zimowe na wesoło i na wypasie! Lubin 2024!

15 listopada 2023 o 11:47

 Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć półkolonie zimowe w mieście Lubin:

 1. Organizacja czasu dziecka: Półkolonie zimowe są świetnym rozwiązaniem dla rodziców pracujących, którzy nie zawsze mają możliwość zapewnienia swoim dzieciom zajęcia w czasie ferii. Działa to jak rodzaj opieki, która jednocześnie dostarcza ciekawych aktywności.
 2. Różnorodność zajęć: Oferta półkolonii zimowych jest zazwyczaj zróżnicowana. Dzieci mogą brać udział w różnych warsztatach, zajęciach sportowych, artystycznych czy edukacyjnych. To daje im możliwość eksplorowania nowych dziedzin i rozwijania swoich zainteresowań.
 3. Rozwój społeczny: Półkolonie to doskonała okazja do nawiązywania nowych przyjaźni. Dzieci spędzają czas z rówieśnikami, uczą się współpracy, komunikacji i radzenia sobie w grupie.
 4. Kreatywność i samodzielność: Zajęcia organizowane podczas półkolonii często wspierają rozwijanie kreatywności i samodzielności u dzieci. Mogą brać udział w projektach artystycznych, czy też zajęciach praktycznych, co sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi.
 5. Bezpieczeństwo i nadzór: Półkolonie zimowe są zazwyczaj organizowane pod ścisłym nadzorem opiekunów i instruktorów. Rodzice mają pewność, że ich dziecko jest bezpieczne, podczas gdy jednocześnie bierze udział w aktywnościach.
 6. Radość i ekscytacja: Dla dzieci półkolonie mogą być ekscytującym doświadczeniem. Nowe zajęcia, nowi znajomi i możliwość odkrywania własnych pasji sprawiają, że ferie stają się bardziej atrakcyjne.

Oto kilka szczegółów dotyczących naszych półkolonii w Lubinie:

 • Zajęcia odbywają się w godzinach 9:00-16:00, a także zapewniamy opiekę świetlicową od 7:45-17:00.
 • Grupy są niewielkie, z maksymalnie 10-15 dziećmi, pracującymi w zespołach 2-osobowych.
 • Zapewniamy pełne wyżywienie, w tym obiad (w formie drugiego dania), słodką przekąskę oraz dostęp do owoców i niegazowanej wody. Zalecamy, aby dzieci, które nie zjadły śniadania, miały ze sobą kanapki.
 • Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku przez 5 dni, ale organizujemy także jednodniowe warsztaty. Szczegóły dostępne są w konkretnej lokalizacji.
 • Naszych młodych prowadzących charakteryzuje pasja i chęć do pracy oraz ukończony kurs wychowawcy kolonijnego, wewnętrzne szkolenie i doświadczenie w pracy z dziećmi!

Płatność za półkolonie jest podzielona na dwie wpłaty:

 1. Po zapisie dziecka masz 4 dni na wpłatę 250 zł zaliczki, co potwierdza rezerwację i umowę.
 2. Druga wpłata jest dokonywana 2 tygodnie przed rozpoczęciem półkolonii.

Jeśli zmienią się Twoje plany, nie ma problemu – możesz zrezygnować z półkolonii na 16 dni przed ich rozpoczęciem bez ponoszenia kosztów, a zaliczkę zwracamy!

W tym roku przygotowaliśmy 2 główne tematy półkolonii w Lubinie.

W każdym z nich znajdziesz zajęcia z robotyki, programowania, Minecrafta, sportu i sztuki. To idealna okazja do rozwijania umiejętności i pasji Twojego dziecka!

Półkolonie Lubin dla młodszych: Zimowe Odkrywanie w Mieście!

Dla dzieci w wieku 5-10 lat. Codziennie nowe eksperymenty, zajęcia sportowe, artystyczne oraz robotyka.

Półkolonie Lubin dla fanów nowych technologii: Cyfrowe Zabawy w Mieście!

Dla dzieci w wieku 8-14 lat (ewentualnie 7 lat, jeśli potrafią czytać i pisać oraz są fanami nowych technologii). Codziennie zajęcia z robotyki i programowania z wykorzystaniem zestawów LEGO, programowanie komputerowe, grafika komputerowa oraz zajęcia sportowe)

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych warsztatów i półkolonii, zapraszamy do sprawdzenia naszego FAQ.

Zajęcia odbywają się również w Waszym mieście. Miejsce warsztatów w Lubinie to Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Parkowa 2

Aby poznać terminy i ceny dostępne w Twoim mieście, kliknij tutaj.

Dla pierwszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje! Ponadto, w tym roku mamy również opcję obniżenia kosztów półkolonii poprzez polecenie nas znajomym. Każda osoba, która skorzysta z Twojej rekomendacji, otrzyma 30 zł zniżki na półkolonie, a Ty także obniżysz cenę swojego półkolonii o 30 zł. Poleć nas 5 osobom, a zyskasz aż 150 zł zniżki!

Czym różni się program półkolonii młodzi odkrywcy i cyfrowy wypas?

Jak wybrać półkolonie dla swojego dziecka? Szczególnie to pytanie dotyczy dzieci z przedziału wiekowego 8-10 lat. Dlaczego?

Półkolonie młodzi odkrywcy są dla dzieci 5-10 lat więc docelowo dla dzieci młodszych. Półkolonie te mają założenie, iż mają różnorodne warsztaty, ale codziennie jest blok programowania- albo z robotami albo z Minecrfatem. Jednak to jest jeden blok codziennie po 1,5 godziny. Pozostały czas to różne zajęcia- codziennie oczywiście te aktywne i sportowe, ale poza tym: eksperymenty, zajęcia artystyczne, zajęcia z LEGO, animacji poklatkowych. Robimy także slime, tworzymy koszulkę pamiątkową. Więc dużo się dzieje! Polecamy dla dzieci młodszych, lubiących różne aktywności i bardziej dla dziewczynek.

Natomiast półkolonie na cyfrowym wypasie przewidziane są dla dzieci w wieku 8-14 lat i są one już ciut bardziej zaawansowane i jak sama nazwa wskazuje głównie stawiamy tutaj na zajęcia cyfrowe. W tym programie zajęcia z programowania robotów odbywają się codziennie, a mianowicie w trakcie półkolonii odbywa się 5 takich warsztatów- codziennie inny projekt. Dodatkowo codziennie jest blok programowania z Minecraftem lub Turniej Minecrafta- więc to drugi już blok każdego dnia z programowaniem. I dodatkiem do półkolonii to zajęcia sportowe i w ciągu tygodnia dodatkowo slime i pamiątkowa koszulka.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z poprzednich edycji naszych półkolonii, by zobaczyć, jak wspaniale bawią się dzieci podczas ferii zimowych na naszym Facebooku.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 600380780