Twój robot
Gorzów Wielkopolski

Ferie zimowe 2022 w Gorzowie Wielkopolskim-Zimowe wyzwania z robotami, LEGO i minecraftem!

4 stycznia 2022 o 16:14

 

Półkolonie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal zastanawiasz się, na które ferie w Twoim mieście zapisać swoje dziecko?

Jeżeli nie masz pomysłu na udany wypoczynek dla Twojego dziecka albo poszukujesz atrakcji, które pozwolą dziecku na udane ferie zimowe to postaw na kreatywne półkolonie z robotyki, programowania, LEGO i minecrafta! 

Ferie zimowe organizowane przez TwójRobot.pl skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Warsztaty są podzielone tematycznie i przybliżają uczestnikom tematy związane z programowaniem oraz robotyką. Każdy dzień to fascynująca przygoda w świecie cyfrowym- minecraft i robotyka. Przed nami wyzwania konstrukcyjne, sportowe oraz mini kurs fotograficzny!

Podczas naszych półkolonii nie ma miejsca na nudę, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania i świetną zabawę. 

Podczas zajęć dzieci będą miały możliwość rozwijania nowych umiejętności takich jak:

  • logiczne myślenie,
  • analityczne podejście do zagadnień,
  • współpraca w grupie
  • wnioskowanie

i wiele innych!

Podczas naszych półkolonii zapewniamy:

Całodzienną aktywność przez pięć dni w godzinach 8.30-16.30

Nasze zajęcia organizowane są od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy rodziców. Niewątpliwie takie rozwiązanie jest idealne, kiedy rodzic nie jest w stanie zapewnić opieki w tym okresie. Dodatkowo będzie to czas spędzony produktywnie i nauce w nowym otoczeniu.

Na specjalne życzenie dajemy możliwość wydłużenia czasu odbioru i przyprowadzania dzieci na nasze zajęcia.

Wyżywienie (obiad i podwieczorek)

Ze względu na fakt, że dzieci podczas półkolonii większość dnia spędzają poza domem ważne jest zadbanie o zdrowe i zbilansowane posiłki. Na naszych półkoloniach dostarczamy catering od najlepszych lokalnych firm. Dodatkowo dbamy o dzieci, które mają alergie i nietolerancje pokarmowe, opuszczając możliwość modyfikacji w diecie. 

Opiekę doświadczonej kadry instruktorskiej

Zaangażowana i doświadczona kadra instruktorska to podstawa udanych ferii. Każdy z naszych wychowawców posiada ukończony kurs wychowawcy kolonijnego lub ma uprawnia nauczyciela. Dzięki temu dzieci będą mogły przeżyć bezpieczną i prawdziwą przygodę!

Bezpieczeństwo – Niewielkie grupy zajęciowe – 12 osób

Podczas naszych półkolonii zimowych dbamy o bezpieczeństwo uczestników. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach. Wszystkie zabawki i sprzęty są systematycznie dezynfekowane przy użyciu łagodnych, sprawdzonych płynów. 

ZAPISZ dziecko już dziś! Nie pozwól na nudę w ferie zimowe!

Więcej informacji i zapisy: https://twojrobot.pl/kursy/polkolonie/ lub tel. 660 411 116