Twój robot
Brzeziny

Brzeziny półkolonie letnie – wakacje w mieście 2022

2 czerwca 2022 o 13:18

Właśnie ruszyły zapisy na wakacyjne NOWE półkolonie z TwójRobot.pl  Nasze półkolonie to doskonała okazja, by oderwać dzieci od codzienności i zabrać je w świat kosmicznych 🚀 przygód oraz gier znanych i lubianych🕹.

W programie między innymi:

🔹 robotyka i nowe technologie

🔹 zajęcia sportowe i animacje

🔹 tworzenie treści i filmików w stylu Tik-Tok

🔹 warsztaty MINEGRAFT

W ofercie:

🔹 wyżywienie (obiad + słodka przekąska)

🔹 2 grupy wiekowe (5-8 oraz 9-14 lat)

🔹 grupy max. 14 osobowe

Półkolonie Brzeziny – Jak wygląda dzień podczas wakacji 2022?

Kreatywnie, bezpiecznie, aktywnie i z szeregiem atrakcji!

🔹rozpoczynamy od zajęć z budowania i programowania robotów. Pierwszego dnia zbudujemy roboty w świecie Minecraft! Każdy zespół będzie miał za zadanie zbudować robo-transporter, którego zadaniem będzie zebrać jak najwięcej surowców! 

🔹czas na grafikę komputerową, gdzie dzieci uczą się tworzyć własne grafiki lub mamy warsztaty w świecie Minecraft- w zależności od danego dnia.

w przerwie pomiędzy blokami dzieci zapraszamy na obiad serwowany przez firmę cateringową.

🔹po obiedzie czas się rozruszać w stylu zabaw szpiegowskich! Zabawa trwa 2 godziny, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu.

🔹ostatni blok warsztatów to blok Tik-tokowy! Dzieci uczą się, jak tworzyć kreatywne filmiki i treści, w jaki sposób pokazać np. zbudowane konstrukcje z LEGO! Poznają triki tiktokerów.

🔹niespodzianka w postaci słodkiej przekąski

Dlaczego warto?

To normalne, że podczas wakacji chcemy dzieciom zapewnić ciekawy wypoczynek i fajne atrakcje. Część z dzieci wyjedzie na kolonie lub pojedzie do dziadków, a część spędzi je także w mieście. Czas spędzony w mieście może być ciekawy, bo ofert lata w mieście jest coraz więcej.

Jedną z takich ofert jest nasza oferta po to, aby dzieci miały fajnie spędzone wakacje w mieście. Zależy nam na tym, aby się czegoś nauczyły, ale też aby spędziły czas na świeżym powietrzu. Co istotne to także półkolonie dla dziewczynek, bo one także lubią programować i zabawy filmowe. Ponadto półkolonie przygotowane są dla 2 grup wiekowych, bo chcemy aby każdy mógł fajnie spędzić wakacje. Grupa młodsza i starsza ma te same warsztaty, ale inny poziom trudności. Dzieci młodsze programują raczej na tabletach i w scratch, a dzieci starsze na komputerach i w języku python. Dodatkowo różnicujemy też poziom trudności innych zajęć i grupa młodsza ma więcej konstrukcyjnych, a grupa starsza komputerowych.

Cena i terminy półkolonii w Brzezinach:

W Brzezinach półkolonie letnie odbędą się w terminie: 11-15.07.2022 oraz 1-5.08 2022 roku.

Regularna cena półkolonii letnich to 950 zł, natomiast do 6 maja obowiązuje PROMOCYJNA CENA – 795 zł. 

Dodatkową mamy stałą promocję przy zapisie grupowym! Każda osoba zapisana z kolegą/ koleżanką/ rodzeństwem dostaje zniżkę – 50zł na nasze półkolonie.

Gdzie można się zapisać – lato w mieście Brzeziny?

Można tego dokonać telefoniczne pod numerem 600-380-780 lub wejść na stronę główną półkolonii.

Zapraszamy na nasze robotyczne lato w Brzezinach!