Radom - Zajęcia i warsztaty dla Dzieci


roboludekTWÓJ ROBOT W RADOMIU
Zapraszamy na Miłą 17


Czy chcesz aby Twoje dziecko miało niezapomniane wakacje w mieście?
Zapraszamy do naszego Centrum Edukacyjnego na fantastyczną przygodę z robotami, muzyką, angielskim, kreatywnymi warsztatami, ścianką wspinaczkową i parkiem linowym!
Zadzwoń, lub napisz do nas, chętnie prześlemy szczegółowy plan półkolonii.
Zapisz dziecko do końca maja, a otrzymasz 100 zł rabatu!


PÓŁkolonie - ZABAWA NA CAŁEGO

roboludekPÓŁkolonie - ZABAWA NA CAŁEGO


5 dni niesamowitej przygody z nauką i dobrą zabawą w Twoim mieście. Robotykę i programowanie urozmaicimy tym razem językiem angielskim, muzyką, i kreatywnymi warsztatami. Będzie tez można wyszaleć się na ściance wspinaczkowej.
Przewiń w dół

Półkolonie letnie 2017

roboludekPółkolonie letnie 2017
Robotyka i gry


Gry komputerowe wypełniają coraz więcej czasu wolnego dzieci.
Na naszych półkoloniach spróbujemy wyciągnąć najpopularniejsze gry z komputera i przenieść je do świata rzeczywistego połączonego z robotami!
Lubisz World of Tanks? Angry Birds? Minecraft? Te, a także i inne tytuły spotkasz na naszych zajęciach. Zapraszamy do świata katapult, czołgów i wyścigówek.
Przewiń w dół

ZAJĘCIA W CENTRUM WSPINACZKOWYM

roboludekZAJĘCIA W CENTRUM WSPINACZKOWYM
Centrum Wspinaczkowe GROTA


Cóż tu powiedzieć, Twoje dziecko będzie się wspinać wysoko, wyżej i najwyżej jak tylko będzie chciało. Dużo zabawy, śmiechu i ogrom niezapomnianych wrażeń, a to wszystko pod okiem czujnej kadry Groty.
Przewiń w dół

WARSZTATY MUZYCZNE

roboludekWARSZTATY MUZYCZNE
Świetna zabawa z MałymMuzykiem


Trochę muzyki, trochę śpiewu i ciekawostki związane z instrumentami. Oto nasze zajęcia muzyczne przygotowane na półkolonie. Myślisz, że Twoje Dziecko nie ma talentu? – nic bardziej mylnego, nasze Ognisko i jego kadra na pewno znajdą sposób, żeby każdy dał z siebie co najlepsze podczas naszych zajęć.
Przewiń w dół

WARSZTATY JĘZYKOWE

roboludekWARSZTATY JĘZYKOWE
Połączymy przyjemne z pożytecznym!


Podczas wakacyjnych warsztatów językowych połączymy przyjemne z pożytecznym i nauczymy się jak radzić sobie po angielsku podczas podróży i zwiedzania obcych krajów. Dowiemy się jak porozumieć się na lotnisku, w hotelu, restauracji, czy muzeum. Dzięki rzeczywistości wirtualnej odwiedzimy najsłynniejsze miasta i zabytki całego świata.

roboludekWARSZTATY DECOUPAGE


Podczas tych warsztatów Twoje dziecko nauczy się samodzielnie stworzyć swój piórnik lub pudełko na skarby techniką decoupage. O dziwo, nie tylko dziewczynki odnajdą się w tym temacie – w ruch pójdzie papier ścierny i lakier do drewna. Pamiątka na długo, a jaka fajna kolejna nowa umiejętność.
Przewiń w dół

roboludekWARSZTATY SCRAPBOOKINGOWE


Scrapbooking to praca nie tylko z kolorowym papierem. Podczas zajęć przygotujemy kartkę z wakacji, którą wyślemy pocztą do bliskiej osoby oraz zaproszenie na swoje urodziny przy pomocy wielu ciekawych przedmiotów. A może potem w domu Twoje dziecko zaskoczy Cię przepiękną własnoręcznie wykonaną pracą na Twoje urodziny?