Kursy
programowania
Półkolonie

Kreatywne półkolonie
dla dzieci w Zielonej Górze!

Lato w mieście nie musi być nudne. Fascynujący świat robotów zaprasza dzieci do zabawy pełnej radości i przygód. Przygotowaliśmy półkolonie dla dzieci oparte na warsztatach budowania i programowania robotów Lego Mindstorms EV3. Dzieci uwielbiają budować z klocków i często będąc w grupie, potrafią bawić się w ten sposób godzinami.

Konstrukcje robotów wzbudzają zachwyt, a możliwość ożywienia ich poprzez samodzielnie napisany program sprawia, że dzieci mocno angażują się w ten proces. Roboty rozbudzają wyobraźnię i zachęcają do jeszcze lepszej zabawy w turniejach i zawodach robotów takich jak np. bitwa statków pirackich czy wyścigi monstertrucków. Podczas półkolonii letnich zadbaliśmy również o dużą dawkę rekreacji na świeżym powietrzu. Półkolonie letnie TwójRobot.pl odbywają się w Pałacu w Przytoku, niespełna 15 minut drogi od centrum Zielonej Góry. W tym niezwykle urokliwym miejscu otoczonym parkiem ze starodrzewiem, dzieci aktywnie odpoczywają od letniego skwaru i hałasu miasta. Mamy w Przytoku oryginalną ekipę powitalną – to ptaki, które lubią popisywać się przed przyjeżdżającymi dziećmi radosnymi koncertami. Każdego dnia po obiedzie spędzamy czas na grach i zabawach w parku pałacowym. Organizujemy turnieje sportowe, gry terenowe, podchody i zwykłe zabawy podwórkowe. Podczas deszczowej pogody korzystamy z sali gimnastycznej i wielkiej wiaty.

PÓŁKOLONIE LETNIE

W programie przewidziane są również warsztaty plastyczne oraz zajęcia udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone przez ratownika medycznego.
Półkolonie zgłoszone są do bazy wypoczynku Kuratorium Oświaty oraz do Sanepidu. Kadrę stanowią doświadczeni pedagodzy: kierownik półkolonii oraz wychowawca, który jest jednocześnie ratownikiem medycznym. Uczestnikom półkolonii zapewniamy ubezpieczenie NNW.

Podstawowe
informacje

5 bloków tematycznych do wyboru
Kompetentna kadra instruktorów
Korzystamy z robotów, komputerów, tabletów
Półkolonie dla dziewcząt i chłopców
Półkolonie pod nadzorem Kuratorium Oświaty
Półkolonie z wyżywieniem
Warsztaty z robotyki
Zabawy na świeżym powietrzu

5 bloków tematycznych
do wyboru

Wybierz
aby poznać szczegóły!

*Przykładowe tematy półkolonii. Sprawdź szczegóły w swoim mieście - oferta może być zróżnicowana.

Przykładowy plan dnia

Jakich umiejętności
uczy się dziecko?

Logicznego myślenia
Rozwiązywania problemów metodą prób i błędów
Rozwoju umiejętności manualnych
Rozwoju wyobraźni przestrzennej

Tematy dostępne w Twoim mieście:
Zielona Góra

Nie znaleźliśmy terminów w Twoim mieście

Nie ma w Twoim mieście kursu, który Cię interesuje?

Sprawdź inne miasto:

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »