Półkolonie z
robotyką
Kursy programowania

Półkolonie zimowe
dla dzieci w Bolesławcu!

Szukasz wyjątkowych półkolonii dla Twojego dziecka w Bolesławcu? Chcesz mieć pewność, że wakacje spędzone w mieście będą wartościowym i wesołym czasem? Zapraszamy na nasze półkolonie dla dzieci! Program wypełniony jest fascynującymi zajęciami z zakresu robotyki i programowania.

Twoja pociecha będzie mogła własnoręcznie skonstruować robota oraz zaprogramować go, aby wypełniał niezwykłe misje! Atrakcje przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku i zaprojektowane są tak, aby bawić i uczyć!

Każdemu uczestnikowi zapewniamy fachową opiekę wykwalifikowanych instruktorów z pedagogicznym wykształceniem. Nasz zespół to pasjonaci, którzy przedstawią złożone zagadnienia w przystępny sposób, wykorzystując w tym celu rzeczywistość Minecraft, klocki LEGO i inne przemawiające do dziecięcej wyobraźni narzędzia. Podczas 5-dniowych warsztatów Twoja pociecha nauczy się podstaw logicznego myślenia, planowania i pracy w grupie oraz przekona się, jak fascynujący potrafi być świat nauki!

Ferie zimowe w Twoim mieście

Jak dowiedli naukowcy, zabawa to najlepszy sposób na naukę. Podczas różnorodnych aktywności wiedza przyswaja się mimowolnie i skutecznie.

Przekonaj się, jak niezwykły czas może spędzić Twoja pociecha, zostając latem w mieście. Zapewnij swojemu dziecku moc atrakcji i niezapomniane chwile. Zapewniamy warsztaty z robotyki oraz inne zajęcia, podczas których dzieci odbędą wirtualną podróż w pasjonujący świat pełen eksperymentów i wyzwań. Jednym z zadań jest stworzenie robota i zaprogramowanie go tak, aby wygrał zawody! To jednak tylko jedna z wielu niezwykłych propozycji. Oprócz zajęć pełnych zabawy i zdobywania nowych umiejętności oferujemy także pełne wyżywienie i fantastyczną atmosferę.

Średnia ocena: 4.11 (82.2%)
Na podstawie: 13 ocen
Podstawowe
informacje

5 bloków tematycznych do wyboru
Kompetentna kadra instruktorów
Półkolonie dla dziewcząt i chłopców
Półkolonie pod nadzorem Kuratorium Oświaty
Półkolonie z wyżywieniem

5 bloków tematycznych
do wyboru

Wybierz
aby poznać szczegóły!

*Przykładowe tematy półkolonii. Sprawdź szczegóły w swoim mieście - oferta może być zróżnicowana.

Przykładowy plan dnia

Kursy dostępne w Twoim mieście:
Bolesławiec

Nie znaleźliśmy terminów w Twoim mieście

Nie ma w Twoim mieście kursu, który Cię interesuje?

Sprawdź inne miasto:

Jakich umiejętności
uczy się dziecko na kursie?
Logicznego myślenia
Rozwiązywania problemów metodą prób i błędów
Rozwoju umiejętności manualnych
Rozwoju wyobraźni przestrzennej

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »