Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Szukasz pomysłu na niezwykły tematyczny event dla dzieci w trakcie szkolnego pikniku, festynu lub imprezy urodzinowej? Nasze kursy robotyki organizowane na terenie całej Warszawy to sprawdzona recepta na niezapominane emocje i fantastycznie spędzony czas! Zapewniamy niezapomniane atrakcje, tworzymy wydarzenia, które zapadają w pamięć najmłodszych na wiele lat.

Jako animatorzy z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy, jak łączyć naukę robotyki i programowania z dobą zabawą. Organizacja eventów dla dzieci połączonych z warsztatami z budowy robotów to nasza specjalność!

W trakcie każdego tworzonego przez nas eventu oferujemy szeroki wybór tematów oraz atrakcji. Naszą siłą jest organizacja małych i dużych stoisk imprezowych, które zabierają dzieci w fascynujący świat robotyki. Budowa gigantycznego robota, walki zdalnie sterowanymi maszynami w specjalnym ringu, czy spektakularne doświadczenia chemiczne, to tylko niektóre z naszych propozycji na niezwykle eventy dla dzieci w Warszawie i okolicach.

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

W trakcie organizowanych przez nas wydarzeń dzieci mają możliwość nauczyć się budowy robotów ze specjalnych klocków LEGO Boost oraz EV3. Klocki wyposażone są w silniki, czujniki oraz wiele innych elementów. Następnie, roboty programowane są na komputerach, by wykonywały dokładnie takie zadania, jakich oczekiwać będzie mały twórca! Uśmiechy na twarzach i mile spędzony czas są tutaj gwarantowane!

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Zmieniający kolory w ciemnościach robot gigant ma ruchomą głowę i aż 170 cm wysokości! Dla maluchów zabawa z tak olbrzymią maszyną będzie niezwykłym przeżyciem. Animacje i konkursy z udziałem naszego mechanicznego przyjaciela z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagającym, małym uczestnikom imprezy.

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Tocz pasjonujące walki zdalnie sterowanych robotów w specjalnie wyznaczonym polu bitwy! Przebijanie balonów na czas czy wypchnięcie przeciwnika z ringu to misje, którym musisz sprostać w zabawie.

Robo fun

Beztroska zabawa robotami jest tym, co zawsze wywołuje uśmiech na twarzy dziecka. Do dyspozycji maluchów są 4 postacie o wymiarach 30 x 20 cm. Tutaj radość z zabawy nie jest niczym ograniczona. Strzelaj krążkami, przenoś transporty i bierz udział w konkursach z nagrodami!

Pokazy naukowe

Jedną z animacji, które proponujemy na wydarzenia i imprezy dla dzieci w Warszawie, są Pokazy Szalonych Naukowców. Dobra zabawa gwarantowana! Zajęcia odbywają się w ramach wybranego bloku tematycznego: Lodowy świat, Halloweenowe czary oraz Nauka na wesoło. Warsztaty obejmujące m.in.: bańki lodowe, magiczny papier, płonącą dłoń, optyczne iluzje, lewitujące magnesy czy doświadczenia ze zanikającą wodą, to niekończący się czas frajdy i dobrej zabawy.

Warsztaty działo powietrzne

Jedną z atrakcji, którą dzieci uwielbiają na naszych eventach, jest organizacja warsztatów z budowy działa powietrznego. Dodatkowo przeprowadzamy konkurs na najcelniejszy strzał chmurką dymu, a także bitwę o zdobycie bazy. Zabawy z działem powietrznym to niezapominana zabawa i niezwykłe emocje dla wszystkich uczestników.

Średnia ocena: 4.30 (86%)
Na podstawie: 32 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »