Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Nasze atrakcje dla dzieci będą idealnym uzupełnieniem przedsięwzięć, takich jak eventy rodzinne lub szkolne, spotkania integracyjne pracowników i ich najbliższych, zorganizowane na terenie Szczecina. Dobrze wiemy, jak wywołać uśmiech dziecka i zapewnić mu niezwykłe emocje. Robotyka, z której na co dzień prowadzimy zajęcia, jest bardzo wciągającą dziedziną.

Dobrze wiemy, co może przypaść do gustu dzieciom podczas różnych eventów! Organizacja małych i większych stoisk, na których roboty stanowią jedną z atrakcji, to nasza specjalność! Jeśli planujesz różne wydarzenia, możesz je uatrakcyjnić, korzystając z pomysłów z naszej oferty. Zobacz, co możemy ci zaproponować i skontaktuj się z nami! Podaj dzień, rodzaj imprezy oraz informację, dla kogo ją organizujesz.

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

Na czym polegają zajęcia dla dzieci z robotyki? Klocki Lego służą nam do budowania robotów. Korzystamy wówczas ze specjalnych zestawów: Lego EV3 lub Lego Boost, które mają czujniki i silniki. Kolejnym krokiem jest ich zaprogramowanie tak, aby samodzielnie wykonały to, co sobie wymarzy dziecko. Do wyboru są różne scenariusze warsztatów: pojedynki robotów na ringu, wyścigi z udziałem tych maszyn, przygodowa misja z robo-minecraftem lub robo Mikołaje, które przywożą słodycze.

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Do animacji konkursów podczas eventów dla dzieci wykorzystujemy Robota Giganta. Jak już sama nazwa wskazuje – jest ogromny i ma 1,70 m wzrostu. Dodatkowo wydaje dźwięki i rzuca krążkami sprężonego powietrza. Najciekawiej prezentuje się w zaciemnionym pomieszczeniu, ponieważ wygląda niezwykle widowiskowo, zmieniając swoje kolory i poruszając głową.

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Na eventy przygotowujemy także specjalne stanowisko z robotami sumo. Toczone między nimi walki to zawsze pewna atrakcja. Dzięki możliwościom technicznym są to bardzo widowiskowe animacje. Jak najszybsze wypchnięcie przeciwnika z ringu wzbudza wiele emocji. Podobnie jak przebijanie balonów przez roboty. Sterują nimi uczestnicy imprezy przy pomocy pilotów.

Robo fun

W strefie Robo Fun najmłodsi fani inteligentnych maszyn mogą do woli bawić się, sterować maszynami i uczestniczyć w ciekawych konkursach. Do dyspozycji mają cztery postaci: walle, humanoidy, transportowiec oraz taką, która rzuca krążkami lub innymi przedmiotami. Roboty mają około 30 cm wysokości i 20 cm szerokości.

Pokazy naukowe

Zaskakujące doświadczenia to efekt pokazu Szalonych Naukowców. Podczas tego wydarzenia z dziećmi świetnie bawią się również dorośli. Lodowe bańki, lewitujące magnesy, znikająca woda, czary mary z mikrofali, łóżko fakira, płonąca dłoń, iluzje optyczne, to przykładowe propozycje, jakie mogą znaleźć się w ich programie. Poza tym animatorzy proponują: elektryczny fryzjer, kula plazmowa, magiczny papier niemający końca, wielkie działo powietrzne, konkursy i zagadki dla dzieci. Wystarczy tylko wybrać jeden ze scenariuszy: Naukowa na wesoło, Lodowy Świat i Halloweenowe czary.

Warsztaty działo powietrzne

Podczas imprezy czas w ciekawy sposób mogą wypełnić warsztaty łączące naukę oraz konstruowanie modelu działa powietrznego. Dzieci biorą udział także w konkursie na najcelniejszy strzał chmurkami dymu do celu. Wiele emocji wzbudza ponadto bitwa o zdobycie bazy.

Średnia ocena: 4.30 (86%)
Na podstawie: 32 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

Kursy Twój Robot polecane
jako zajęcia dodatkowe

Popularny portal informacyjny z Lublina o naszych kursach, jako doskonałym wyborze zajęć dodatkowych dla dziecka.
Czytaj więcej »

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

SUMO
Roboty

Nasi kursanci wzięli udział w zawodach wykonanych przez siebie robotów, pod okiem profesjonalistów na Warszawskiej Politechnice.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »

Największe roboty w galerii handlowej

Pokaz naszej wystawy w galerii handlowej- Robot LEMO, Robot SIGMA i inne
Czytaj więcej »