Twój robot
Sulejówek

„W prowadzeniu kursów z robotyki dla dzieci najbardziej doceniłam to ile radości może dać nauka dzieciom. Ich zaangażowanie w zajęcia jest dla mnie bezcenne“

Sylwia, mama Zosi i Kuby

Ferie zimowe i zajęcia dla dzieci w Sulejówku i Mińsku Mazowieckim
Paulina Laskowska 606-299-977

Telefon do opiekuna: Paulina Laskowska

606-299-977

Sulejówek Twój Robot.pl

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów, ponad 100 scenariuszy zajęć, zero nudy oraz świetna zabawa! To wszystko na zajęciach z robotyki i programowania prowadzonych na klockach LEGO BOOST i LEGO EV3.

Szkoła Języków Obcych MASTER'S CLUB
ul. Staszica 21A
05-071 Sulejówek

+48 606-299-977
centrala@twojrobot.pl

Naszym mottem jest "nauka w formie zabawy"
dla dzieci i młodzieży!

Jesteśmy grupą pasjonatów- rodziców, którzy chcą dla swoich dzieci stworzyć najlepsze miejsce do edukacji! Jako Twój Robot Warszawa organizujemy w szkołach i placówkach oświatowych kursy z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia, półkolonie w wakacje i ferie zimowe oraz małe eventy i edukacyjne urodziny.

Szukajcie nas w szkołach, przedszkolach, ale także na różnych piknikach i eventach. Robotami i programowaniem zarażamy już od 6 lat i przeszkoliliśmy kilka tysięcy dzieci! Najlepszych uczestników zapraszamy na Zawody SUMO Robotów na Politechnice Warszawskiej.

Aktualności

9.2018

ZAPISZ SIĘ!

Zapisy 🙂

czytaj dalej

9.2018

Skorzystaj z bezpłatnych lekcji pokazowych!

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe 22.09.2018r. Zajęcia Robotyki  maja na celu naukę nowych umiejętności oraz poznanie podstawowych pojęć z informatyki i robotyki. To niezwykłe warsztaty łączce naukę robotyki i programowania ze świetną zabawą. Chcielibyśmy przekazać najmłodszym pasję jaką jest budowanie robotów przy wykorzystaniu klocków Lego. Zapisy poprzez stronę internetową lub pod numerem telefonu 606 299 […]

czytaj dalej

9.2018

Rozpoczęliśmy zapisy na kursy roczne 2018/2019!

Od października 2018 rozpoczynamy kursy roczne misję RoboDo!  Są to niesamowite zajęcia z robotyki i programowania dla dzieci w formie dobrej, galaktycznej zabawy. Każde warsztaty to nowe wyzwania konstrukcyjne i nauka programowania robotów z zestawów Lego Boost i Lego EV3. Zajęcia dla dzieci co drugą sobotę. Zaczynamy już 06.10.2018r.  Zapraszamy do zapisów.  

czytaj dalej