Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Planujesz organizację imprezy dla dzieci na terenie Siedlec i poszukujesz ciekawych atrakcji? Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak pasjonująca może być robotyka! Od lat zapewniamy dzieciom niezwykłe programy rozrywkowe, pełne animacji i zabaw, połączonych z nauką budowy robotów. Nasi animatorzy doskonale wiedzą, jak tworzyć eventy, podczas których nikt się nie nudzi, a uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi organizacja imprezy w dowolnej konwencji nie jest dla nas problemem. Z przyjemnością obsłużymy zarówno dzień dziecka, jak i szkolny piknik naukowy, a także osiedlowy festyn! Nasze zajęcia i warsztaty to nie tylko mile spędzony czas i dobra zabawa, ale również przedsięwzięcie edukacyjne. W trakcie imprezy dzieci wykorzystują klocki Lego oraz platformy edukacyjne (Minecraft i inne) do samodzielnej budowy robotów. Następnie, uczą się programować stworzone przez siebie postacie, by móc beztrosko i do woli bawić się nimi!

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

Kursy odkrywają przed dziećmi tajniki fascynującej nauki, jaką jest robotyka. W trakcie warsztatów maluchy tworzą własne roboty oraz programują je w ramach bloków tematycznych: Robo Mikolaj, Robo Minecraft, Wyścigi Robotów oraz Walki Robotów w Ringu.

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Spotkanie z gigantycznym robotem, który mierzy aż 170 cm wzrostu i wydaje odgłosy. Dodatkowo rusza głową i potrafi strzelać do celu! Animacje z Robotem gigantem to gwarancja udanej zabawy i uśmiechu na twarzach wszystkich uczestników eventu.

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Poczuj się jak prawdziwy wojownik sumo! Prowadź swojego zdalnie sterowanego robota w walce z przeciwnikiem i wypchnij go z ringu jako pierwszy! Dodatkową atrakcją jest przebijanie przez roboty balonów na czas.

Robo fun

Specjalnie zaprojektowana strefa zabawy zdalnie sterowanymi postaciami. Na uczestników eventu czekają 4 roboty o wymiarach 30 x 20 cm. Dodatkową atrakcją strefy są konkursy dla dzieci.

Pokazy naukowe

Dla tych, którzy kochają eksperymenty, mamy specjalną strefę pt. Pokaz Szalonych Naukowców! Dzieci wspólnie z animatorami wykonują w niej niezwykłe doświadczenia, odkrywając, jak fantastyczny jest świat nauki. Znikająca woda, wielkie działo powietrzne czy kula plazmowa to tylko niektóre przykłady atrakcji.

Warsztaty działo powietrzne

Uczestnicy spotkania tworzą własne działo powietrzne, a następnie borą udział w konkursie na najcelniejszy strzał. Zwieńczeniem eventu jest bitwa o zdobycie bazy.

Średnia ocena: 4.30 (86%)
Na podstawie: 32 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »