Inne wydarzenia
Eventy

Roboty najlepszą atrakcją
niezależnie od wieku!

Co jest największym problemem dzieci na imprezach, festynach lub piknikach? Oczywiście nuda! Z nami to nie kłopot – warsztaty i zajęcia z robotyki, które organizujemy w ramach naszych stoisk eventowych, nie pozwalają się nudzić. Jeśli planujesz taki event na terenie Gryfina lub okolic i zastanawiasz się, jakie atrakcje przyciągną najmłodszych uczestników wydarzenia, skontaktuj się z nami już dziś!

Jako zespół doświadczanych animatorów, doskonale wiemy, jak trudna jest organizacja ciekawego wydarzenia dla maluchów. Właśnie dlatego do uczestników i osób realizujących eventy wychodzimy z ciekawą i zróżnicowaną ofertą, łączącą naukę z zabawą. W trakcie naszych imprez zabieramy dzieci w niezwykły świat robotów i programowania, pozwalając im miło spędzić czas. Jeśli potrzebujesz ciekawej atrakcji na event organizowany w Gryfinie lub okolicach, zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

Przykładowe atrakcje

przykładowe atrakcje

Warsztaty z robotyki dla dzieci

Podczas zajęć dzieci uczą się budować robota z klocków Lego, a następnie programują go według jednego z przewidzianych scenariuszy tematycznych. Do wyboru: Robo Minecraft, Robo Mikołaj ze Słodyczami, Walki Robotów w Ringu oraz Wyścigi Robotów.

przykładowe atrakcje

Robot Gigant

Gotowi na spotkanie z gigantycznym robotem o wysokości aż 170 cm? Nasz mechaniczny przyjaciel zmienia kolory w ciemności, wydaje dźwięki i rusza głową! Wyposażyliśmy go również w umiejętność strzelania do celu krążkami sprężonego powietrza.

przykładowe atrakcje

Walki robotów SUMO!

Emocjonująca walka zdalnie sterowanych robotów na specjalnym ringu. Wypchnij przeciwnika poza pole walki lub rozbij wszystkie balony w jak najkrótszym czasie, aby cieszyć się ze zwycięstwa!

Robo fun

4 zdalnie sterowane postacie: Wall-e, transportowiec, humanoid oraz robot strzelający krążkami o wymiarach 20 x 30 cm gotowe do zabawy! Dzieci w trakcie imprezy mogą korzystać ze specjalnej strefy rozrywki, dającej im możliwość nieskrępowanej zabawy robotami.

Pokazy naukowe

Blok atrakcji adresowany do młodych naukowców, obejmujący eksperymenty i doświadczenia, m.in.: ze znikającą wodą, kulą plazmową, elektrycznym fryzjerem, lodowymi bańkami i wieloma innymi, ciekawymi zjawiskami.

Warsztaty działo powietrzne

Niezwykłe zajęcia, w ramach których tworzymy wspólnie z dziećmi działo strzelające chmurkami. Następnie uczestnicy biorą udział w bitwie o zdobycie bazy oraz w konkursie na najcelniejszy strzał.

Średnia ocena: 4.31 (86.2%)
Na podstawie: 33 ocen

Co zyskujesz
zapraszając roboty na swój event?

Dobrą zabawę
Dużo emocji
Zaangażowanie uczestników
Ciekawe atrakcje
Dużo uśmiechu

Dlaczego TwójRobot?

TVP Lublin Zawody SUMo Robotów

Nasi najlepsi kursanci z województwa lubelskiego pokazują swoje roboty na antenie TVP
Czytaj więcej »

Programowanie
to wstęp do kariery!

Specjaliści branży IT jednogłośnie twierdzą, że nauka języka programowana wspiera rozwój dziecka na każdym poziomie, a jednocześnie może być początkiem fascynującej i rozwojowej ścieżki kariery.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Dzień Dobry TVN

Na szklanym ekranie pokazaliśmy nasze dokonania na przestrzeni ostatnich 10 lat i zachęciliśmy kolejne dzieci do uczestnictwa w naszych fascynujących kursach.
Czytaj więcej »

Twój Robot
w Radio Hobby

O naszych sukcesach można było usłyszeć w audycji radiowej popularnego radia.
Czytaj więcej »

Uczmy się
od najmłodszych Teleexpress

Nasze inicjatywy pokazują, że wiedza o programowaniu może być dostępna nie tylko dla dzieci, ale wszystkich, którzy chcą odkrywać fascynujący świat nauki! Wnuczek uczy dziadka programować!
Czytaj więcej »

Warsztaty z programowania
w Galerii Warmińskiej

Skutecznie zaraziliśmy pasją do programowania kolejnych kursantów!
Czytaj więcej »