Półkolonie zimowe Roboty, eksperymenty i minecraft


Półkolonie zimowe dla dzieci

Półkolonie zimowe dla dzieci
Roboty, LEGO, Minecraft, kodowanie

5 dni niesamowitej przygody z nauką i dobrą zabawą w Twoim mieście.

Przygotowaliśmy cztery wyjątkowe programy dla dzieci i młodzieży w wieku 4-15 lat – robotyka, eksperymenty, minecraft, programowanie i wiele innych.

A wszystko to pod nadzorem Kuratorium Oświaty

Sprawdź programy poniżej!

Robotyka na wypasie

Robotyka na wypasie
Wiek: 6-12 lat

Zima to idealny moment na zagłębienie się w świat robotyki. Każdego dnia na uczestników naszych półkolonii czekają dwa roboty, które należy zbudować, zaprogramować i co najważniejsze –bawić się nimi.
Każdy robot to inna misja, zadanie do wykonania. Emocji dostarczą nam konkurencje, w których uczestnicy będą rywalizować lub współpracować w walce o nagrody.

Przykładowe roboty: Monster Trucki, wyścigówki, budowa portalu do świata gier.

Roboty już na Ciebie czekają!

MineCraft!

MineCraft!
Wiek: 8-12 lat

Minecraft na dźwięk tego słowa w oczach dzieci pojawia się błysk radości. Na zajęciach poznajemy tajniki bloczkowego świata i wykonają misje wymagające logicznego myślenia i kreatywności.

Jednak my przeniesiemy również Minecrafta do świata rzeczywistego budując i programując roboty transportujące surowce, atakujące Creeperów czy budujące schronienie!

Przykładowy dzień: W Minecrafcie pojawiła się tajemnicza struktura pełna zagadek i pułapek. Zbuduj roboty, które spróbują rozwiązać labirynt!

Kodowanie i najnowsze technologie!

Kodowanie i najnowsze technologie!
wiek: 10-15 lat

Półkolonie z kodowaniem to idealne zajęcia dla starszych dzieci. Dla uczestników przygotowane zostały zajęcia wykorzystujące najnowsze zdobycze technologii oraz języki programowania. Poznamy sposoby na tworzenie własnych gier komputerowych oraz stron internetowych. Każdego dnia dodatkowo zbudujemy robota, który wykona przekazane mu zadania!

Przykładowy dzień: wykorzystując specjalnie przygotowane programy stworzymy własne gry komputerowe, które uczestnicy będą mogli zabrać do domu.

Mistrzowie efektów specjalnych!

Mistrzowie efektów specjalnych!
Wiek: 4-10 lat

Zajęcia te są idealnym połączeniem rozwijania umiejętności konstruktorskich dziecka z pasją odkrywania różnych zagadnień z dziedziny fizyki i chemii. Na uczestników czekają już przygotowane roboty i eksperymenty chemiczne, z których dużą część dzieci mogą wykonywać samodzielnie. Emocje i świetna zabawa gwarantowane!

Przykładowy dzień: Obiekty sportowe – trening to podstawa. Naszym zadaniem będzie zbudowanie torów wyścigowych, stadionów, a na eksperymentach dowiemy się czym jest magia kina.

Kontakt
Sprawdź terminy i ceny w swoim mieście!