Kursy i warsztaty oferta całoroczna

Matematyka

Jeśli uważacie, że matematyka musi być trudna to nic bardziej mylnego. Wszystkie dzieci wykazują zdolności matematyczne tylko należy je odpowiednio pokierować.
Od października zapraszamy na nasze zajęcia matematyczne, które pokażą dzieciom, że matematyka to fascynująca przygoda po świecie liczb, miar, zagadek a przede wszystkim zabawy.
Zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Zapisy
ROBOTYKA

roboludekROBOTYKA


Już od września startujemy z nową misją robotyczną ROBODO.
Dołącz do naszej drużyny, zbieraj punkty, ucz się i baw.
Nowy wymiar robotyki - konstruowanie, kodowanie i zabawa.

Zajęcia prowadzimy w trzech grupach wiekowych:
ROBOKIDS - dla dzieci w wieku 5-7 lat
WeDo - dla dzieci w wieku 7-8 lat
LEGO MINDSTORMS - dla dzieci w wieku 8-13 lat

Więcej informacji
PROGRAMOWANIE

roboludekPROGRAMOWANIE


Zajęcia z programowania to już zabawa z komputerem bardziej serio. Do pracy wykorzystujemy najnowsze programy tj. Scratch, Kodu, Unity 3D, Blender.
W naszej ofercie mamy zajęcia zarówno dla 6-latków jak i 17-latków.
Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko używało komputera jako narzędzia do pracy i rozwoju umiejętności, a nie tylko do gier i bezmyślnego śledzenia portali internetowych, to jest to idealna propozycja dla Twojej pociechy.

Więcej informacji
EKSPERYMENTY

roboludekEKSPERYMENTY


Twoje dziecko jest ciekawe świata, chce poznać odpowiedzi na wiele nurtujących je pytań na temat otaczającej rzeczywistości, lubi doświadczać, badać, mierzyć, sprawdzać i dociekać. To jest propozycja idealna dla niego, zajęcia są połączeniem chemii, fizyki, matematyki, mechaniki. Wspólnie dojdziemy do prawidłowych odpowiedzi, zgłębimy prawa nauki i zrozumiemy to co do tej pory było niezrozumiałe.

Więcej informacji