Robotyka z minecraftem Wiek: 8-12 lat

Półkolonie robotyka z minecraftem

roboludekPółkolonie robotyka z minecraftem
Ogólne informacje


W tym roku Minecraft wkracza na nasze półkolonie z jeszcze większym rozmachem!

Wspólnie z uczestnikami przeniesiemy świat Minecrafta do rzeczywistości budując roboty LEGO Mindstorms zbierające surowce, walczące z Creeperami, czy też budujące schronienia.

Każdego dnia na naszych uczestników czekać będą również wyjątkowe wyzwania w grze Minecraft – piramida pełna zagadek, labirynt Minotaura a także wyczynowe areny.

Jak wygląda każdy dzień przygody?

roboludekJak wygląda każdy dzień przygody?
Każdego dnia Minecraft i roboty!


Dzień 1
Każda przygoda z Minecraftem zaczyna się zawsze tak samo. Bez wody, jedzenia, narzędzi. Wspólnie z dziećmi zbudujemy roboty poszukujące surowców a nasi uczestnicy staną przed pierwszym wyzwaniem – zbudują pałac, którego będzie trzeba bronić przed creeperami!

Dzień 2
Tajemnicza struktura pojawiła się na horyzoncie Minecrafta. Wielki labirynt pełen pułapek czeka na pierwszych śmiałków – czy odważysz się rozwiązać zagadkę labiryntu i zbudować robota, który go pokona w ciemnościach?

Dzień 3
Każdy gracz Minecrafta wie kim jest Creepeer. Jednak jak go pokonać nie podchodząc do niego? Niektórzy używają łuków, czy czarów: my zbudujemy Antycreeperowe działo!

Dzień 4
Steve napotkał na swojej drodze niebezpiecznego przeciwnika. Czy uda Ci się pokonać Withera? Nasze roboty dzisiaj połączą się i razem w drużynie zmierzą się z wyzwaniami!

Dzień 5
Minecraft potrafi zaskakiwać! Razem z przygotowanymi robotami przygotujemy sieć kolejową, wyposażoną w wiele zwrotnic.

Dalsza częśc planu