Robotyka i gry Wiek: 6-12 lat

Półkolonie robotyka i gry

roboludekPółkolonie robotyka i gry
Ogólne informacje


Gry komputerowe wypełniają coraz więcej czasu wolnego dzieci.

Na naszych półkoloniach spróbujemy wyciągnąć najpopularniejsze gry z komputera i przenieść je do świata rzeczywistego połączonego z robotami!

Lubisz World of Tanks? Angry Birds? Minecraft? Te, a także i inne tytuły spotkasz na naszych zajęciach. Zapraszamy do świata katapult, czołgów i wyścigówek.

Wspaniałe atrakcje już na Ciebie czekają!

Jakie roboty przygotujemy?

roboludekJakie roboty przygotujemy?
Codziennie roboty w tematyce gier!


Dzień 1
Pierwszego dnia czeka nas jedno z największych wyzwań – przeniesiemy się do świata gry World of Tanks aby zbudować czołgi i strzelające działa. Wspólnie wygramy bitwę!

Dzień 2
Przygoda rozpoczęła się na dobre. Dziś stajemy przez armią świnek ze świata Angry Birds. Wspólnie spróbujemy pokonać je za pomocą katapult oraz taranów.

Dzień 3
Jeżeli jesteś fanem wyścigówek i szybkich samochodów to ten dzień jest dla Ciebie. Pojedynki Monster Trucków? Gwarantujemy niezapomniane emocje!

Dzień 4
Wystarczy powiedzieć słowo „Creeper” i każdy wie o jaką grę chodzi. Wspólnie przeniesiemy świat Minecrafta do rzeczywistości. Za pomocą robotów zbudujemy portal do Netheru, a także zasiejemy i zbierzemy plony przy pomocy najprawdziwszych kosiarek.

Dzień 5
Na koniec przygotowaliśmy wyjątkowe roboty. Najpierw wyciągniemy z komputera grę Fifa i przeniesiemy się na najprawdziwsze boisko piłkarskie. Następnie wyruszymy z robotem na poszukiwanie Pokemonów.

Czekamy na Was!

Dalsza częśc planu