Kontakt


Miasto Telefon Godziny pracy
(pon.-pt.)
Godziny pracy
(sobota)
Adres e-mail
Franczyza 882 775 479 9:00-16:00 - franczyza@twojrobot.pl
Eventy, współpraca 531 979 515 9:00-18:00 12:00-18:00 info@twojrobot.pl
Poznań 882 775 479
606 299 977
9:00-17:00 - poznan@twojrobot.pl
Biłgoraj 728 942 650 12:00-18:00 - bilgoraj@twojrobot.pl
Bolesławiec 530055598
724618181
10:00-20:00 - boleslawiec@twojrobot.pl
Ełk 507055980
505065737
8:00-20:00 - elk@twojrobot.pl
Gostyń 665895638 10:00-20:00 - gostyn@twojrobot.pl
Józefosław 530657656 8:00-16:00 - jozefoslaw@twojrobot.pl
Józefów 530657656 8:00-16:00 - jozefoslaw@twojrobot.pl
Kalisz 665 691 368 11:00-19:00 - kalisz@twojrobot.pl
Kielce 798 897 761 9:00-17:00 - kielce@twojrobot.pl
Konin 726 092 193 10:00-18:00 9:00-16:00 konin@twojrobot.pl
Konstancin Jeziorna 530657656 8:00-16:00 - jozefoslaw@twojrobot.pl
Kórnik 605 148 626 8:00-16:00 - kornik@twojrobot.pl
Koszalin 577 303 909
662 381 380
9:00-20:00 - koszalin@twojrobot.pl
Kraków 729 284 747 9:00-17:00 - krakow@twojrobot.pl
Legionowo 791 442 407
jak obok
8:00-19:00 - legionowo@twojrobot.pl
Lubin 768415127
691 500 407
9:00-16:00 - sekretariat@cogito.edu.pl
Lublin 508 793 986 9:00-17:00 - lublin@twojrobot.pl
Olsztyn 609 152 097
608 480 751
9:00-19:00 10:00-15:00 olsztyn@twojrobot.pl
Ostrzeszów 693316161 8:00-16:00 - ostrzeszow@twojrobot.pl
Płock 24 366 66 56
24 366 66 92
9:00-16:00 - plock@twojrobot.pl
Polkowice 500500500
500500500
8:00-16:00 - polkowice@twojrobot.pl
Radom 502724239 8:00-16:00 - radom@twojrobot.pl
Radomsko 792902610 8:00-18:00 - radomsko@twojrobot.pl
Rzeszów 601 783 590 8:00-16:00 - rzeszow@twojrobot.pl
Siedlce 691 294 629 8:00-16:00 - siedlce@twojrobot.pl
Słupsk 501277810 8:00-16:00 - slupsk@twojrobot.pl
Śrem 605 148 626 8:00-20:00 - srem@twojrobot.pl
Szczecin 601 321 801 8:00-16:00 - szczecin@twojrobot.pl
Tarnowo Podgórne 606647246 9:00-18:30 9:00-14:00 tarnowopodgorne@twojrobot.pl
Tomaszów Lubelski 538213124 8:00-20:00 - tomaszowlubelski@twojrobot.pl
Tomaszów Maz. 694 205 790
733 789 878
10:00-18:00 - tomaszow@twojrobot.pl
Warszawa Północ 796 619 273
lub 535 295 464
9:00-17:00 - warszawa.polnoc@twojrobot.pl
Warszawa Południe 882 775 479
606 299 977
9:00-17:00 - warszawa.poludnie@twojrobot.pl
Warszawa Wschód 797 912 059 8:00-16:00 - warszawa.wschod@twojrobot.pl
Wrocław 882 775 479
606 299 977
9:00-17:00 - wroclaw@twojrobot.pl
Zawody SUMO 606299977 8:00-16:00 - zawody@twojrobot.pl
Zielona Góra 695 662 124 8:00-16:00 - zielonagora@twojrobot.pl

Formularz kontaktowy


Dane właściciela marki Twojrobot i serwisu www.twojrobot.pl:

mail: franczyza@twojrobot.pl
tel. 882 775 479

Robocreator Sp. z o.o.
ul. Unii Lubelskiej 3/pok.105, 61-249 Poznań
NIP: 7822619344 REGON: 364102974
wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000612843


Miasta wymienione w spisie są placówkami franczyzowymi. W celu kontaktu z organizatorem kursów w danym mieście prosimy o wybranie miasta z menu i zakładki kontakt w danym mieście

Kontakt