Kielce - Zajęcia i warsztaty dla Dzieci


ZAJĘCIA Z ROBOTYKI

roboludekZAJĘCIA Z ROBOTYKI
Zbuduj z nami robota i zaprogramuj go!


Jeśli chcesz zapewnić swojemu Dziecku inteligentną rozrywkę, zagospodarować czas po lekcjach to zajęcia z robotyki z nawiązką spełnią Twoje i dziecka oczekiwania!
Warsztaty TwojRobot zostały uznane za Miejsce Odkrywania Talentów przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Nauki ścisłe przekazane w odpowiedni sposób są fascynujące i atrakcyjne dla dziecka. A realizacja projektów uczy współpracy i rozwija logiczne myślenie oraz kreatywność co przekłada się na lepsze wyniki w nauce.

Więcej informacji
PROGRAMOWANIE

roboludekPROGRAMOWANIE
Wybierz zawód przyszłości.


Kurs skierowany jest do wszystkich dzieci, które pragną zgłębić świat nowych technologii i stać się się jego aktywnymi twórcami. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy programowania korzystając z narzędzi dostosowanych do potrzeb dzieci i młodzieży.

Więcej informacji
MATMALANDIA

roboludekMATMALANDIA
Daj się porwać w świat matematyki!!!


Jeśli uważacie, że matematyka musi być trudna to nic bardziej mylnego. Wszystkie dzieci wykazują zdolności matematyczne tylko należy je odpowiednio pokierować.
Nasz program kierujemy do wszystkich grup wiekowych, albowiem już najmłodsze dzieci, dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom i zabawom wykazują się dużą umiejętnością w wyciąganiu wniosków, analizowaniu problemów oraz logicznym myśleniu.

Więcej informacji