Kielce - Zajęcia i warsztaty dla Dzieci


WAKACJE 2017

roboludekWAKACJE 2017
nauka i super zabawa


Zbliża się czas na wakacyjną zabawę w naukę!

Półkolonie to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą aby dziecko w kreatywny sposób spędziło letnie dni. Każdy dzień to zabawa w konstruowanie robotów, wykorzystując naturalne predyspozycje i energię dzieci do rozwijania technicznych umiejętności.

Cena promocyjna: od 400 zł
Przy zapisie na drugi turnus lub dwóch osób (rodzeństwo/znajomi) 50 zł zniżki

Więcej/Zapisy
ZAJĘCIA Z ROBOTYKI

roboludekZAJĘCIA Z ROBOTYKI
Zbuduj z nami robota i zaprogramuj go!


Jeśli chcesz zapewnić swojemu Dziecku inteligentną rozrywkę, zagospodarować czas po lekcjach to zajęcia z robotyki z nawiązką spełnią Twoje i dziecka oczekiwania!
Warsztaty TwojRobot zostały uznane za Miejsce Odkrywania Talentów przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Nauki ścisłe przekazane w odpowiedni sposób są fascynujące i atrakcyjne dla dziecka. A realizacja projektów uczy współpracy i rozwija logiczne myślenie oraz kreatywność co przekłada się na lepsze wyniki w nauce.

Więcej informacji
MATMALANDIA

roboludekMATMALANDIA
Daj się porwać w świat matematyki!!!


Jeśli uważacie, że matematyka musi być trudna to nic bardziej mylnego. Wszystkie dzieci wykazują zdolności matematyczne tylko należy je odpowiednio pokierować.
Nasz program kierujemy do wszystkich grup wiekowych, albowiem już najmłodsze dzieci, dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom i zabawom wykazują się dużą umiejętnością w wyciąganiu wniosków, analizowaniu problemów oraz logicznym myśleniu.

Więcej informacji